بازدید معاون شرکت ملی نفت ایران از پروژه اهواز 14

معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، جناب آقای دکتر رضا دهقان روز یکشنبه ۱۶ آبان ماه ۱۴٠٠ در بازدید از پروژه‌ اهواز 14 اظهار داشت: با وجود تغییرات مدیریتی در شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، طبق هماهنگی و برنامه‌ریزی انجام شده، طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید نفت را با همان شدت و بلکه بهتر ادامه خواهیم داد.

وی افزود: مدیریت جدید بر اصل این طرح تاکید دارد البته اصلاحاتی در این طرح انجام خواهد شد تا نحوه اجرای آن بهتر شود و سرعت پروژه‌ها افزایش پیدا کند.

دکتر دهقان ادامه داد: امیدواریم با انجام پاره‌ای از اصلاحات در این طرح و پیگیری‌های بیشتر شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب برای تکمیل پروژه‌ها؛ تا پایان امسال این افزایش سرعت و پیشرفت پروژه‌ها را مشاهده کنیم.

دکتر دهقان به همراه مهندس منصور نصاری‌پور قائم مقام طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفتخیز جنوب ضمن بازدید از پروژه‌ اهواز ۱۴ در نشستی با حضور مدیران کلیدی شرکت مارون کاران و شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی قشم، وضعیت پیشرفت پروژه و چالش‌های پیش رو را مورد بررسی قرار دادند.

پروژه اهواز ۱۴ با اعتبار ۱۲۹ میلیون یورو در قالب طرح ۲۷ مخزن در حوزه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون با پیشرفت فیزیکی حدود 22 درصد در دست اجرا میباشد.

گالری عکس
اخباراهواز ۱۴پروژه
فهرست